• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Часті запитання / FAQ
Опубліковано 28 березня 2015 року о 14:39

 

Посольство не відповідає в телефонному режимі на питання, відповіді на які вже містяться в цьому розділі. Тому рекомендуємо УВАЖНО читати зазначену нижче інформацію, консульсько-правові консультації надаються під час консульського прийому згідно з визначеним графіком 

У телефонному режимі здійснюються В И К Л Ю Ч Н О:

- запис на оформлення паспортних документів,

- прийом звернень громадян України, які перебувають на території Сирії,

- прийом звернень громадян, які потрапили у скрутне становище.

У РАЗІ ВІДСУТНОСТІ ВІДПОВІДІ У ЦЬОМУ РОЗДІЛІ НА ВАШЕ ПИТАННЯ, ПРОСИМО ВІДВІДАТИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ПРИЙОМ ЗГІДНО З ВИЗНАЧЕНИМ ГРАФІКОМ ДЛЯ ОТРИМАННЯ КОНСУЛЬСЬКО-ПРАВОВОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ

 Звернення громадян також приймаються на електронну адресу [email protected]

 


ГОДИНИ РОБОТИ КОНСУЛЬСЬКОГО ПІДРОЗДІЛУ ПОСОЛЬСТВА


ПРИЙОМ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ

понеділок: з 09.00 год. до 11.00 год. (оформлення довіреностей, дозволів на оформлення паспортів, дозволів на виїзд дітей, заяв про те, що громадянка у шлюбі не перебуває, засвідчення вірності копій документів, легалізація документів, імміграція, консульський облік);

вівторок: з 09.00 год. до 11.00 год. (оформлення закордонних паспортів - ВИКЛЮЧНО за попереднім записом*);

середа: з 09.00 год. до 11.00 год. (оформлення довіреностей, дозволів на оформлення паспортів, дозволів на виїзд дітей, заяв про те, що громадянка у шлюбі не перебуває, засвідчення вірності копій документів, легалізація документів, імміграція, консульський облік);

четвер: з 14.00 год. до 16.00 год. (прийом громадян певних категорій – інвалідів, вагітних, тяжкохворих - ВИКЛЮЧНО за попереднім записом);

п’ятниця: з 09.00 год. до 11.00 год. (оформлення закордонних паспортів - ВИКЛЮЧНО за попереднім записом*).

* запис на оформлення закордонного паспорта - понеділок, середа, п’ятниця з 15.00 год. до 16.00 год. (05-921-972, 05-921-975).

ПРИЙОМ ІНОЗЕМНИХ ГРОМАДЯН ТА ОСІБ БЕЗ ГРОМАДЯНСТВА

понеділок: з 09.00 год. до 11.00 год.;

середа: з 09.00 год. до 11.00 год.;

п’ятниця: з 09.00 год. до 11.00 год.

 

ВИДАЧА ОФОРМЛЕНИХ ДОКУМЕНТІВ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ В И К Л Ю Ч Н О:

Понеділок, вівторок, середа, п’ятниця з 11.00 год. до 12.00 год. 

  

 ПАСПОРТНІ ПИТАННЯ

Чи можна в Посольстві України в Ліванській Республіці оформити «біометричний» паспорт (з безконтактним електронним носієм)?

Так. З 02 червня 2015 року Посольство України в Ліванській Республіці перейшло на оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон нового зразка, які містять безконтактний електронний носій (біометричні паспорти).

Які документи потрібно для оформлення закордонного паспорта?

Які документи потрібно для оформлення посвідчення особи на повернення в Україну?

До мого закордонного паспорта внесена інформація про дитину. Чи потрібно моїй дитині оформлювати новий закордонний паспорт?

Якщо Вашій дитині ще не виповнилось 5 років і інформація про неї внесена до Вашого закордонного паспорта, то дитина може їздити по Вашому закордонному паспорту по досягненню нею 5-річного віку. Після досягнення дитиною 5-річного віку вона не зможе їздити по Вашому закордонному паспорту. Вашій дитині буде необхідно оформлювати новий закордонний паспорт (перелік документів для оформлення закордонного паспорта). 

Якщо Вашій дитині більше 5 років і інформація про неї внесена до Вашого закордонного паспорта, а також вклеєне фото дитини, то дитина може їздити по Вашому закордонному паспорту по досягненню нею 18-річного віку.

Якщо Вашій дитині більше 5 років і інформація про неї внесена до Вашого закордонного паспорта, а її фото не вклеєно, то дитина не може їздити по Вашому паспорту. Вашій дитині необхідно оформлювати новий закордонний паспорт (перелік документів для оформлення закордонного паспорта).

УВАГА!

Якщо у Вас з дитиною термінова поїздка в Україну, то Посольство від 1 до 5 робочих днів може Вашій дитині оформити посвідчення особи на повернення в Україну (перелік документів). Цей документ діє 30 днів, і дає право Вашій дитині тільки в'їхати в Україну. Відтак в Україні Вам необхідно буде офорлювати дитині закордонний паспорт.

Який термін оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон в Посольстві України?

Паспорт без урахування строків доставки оформлюється Посольством у строк до трьох місяців з дня подання заяви-анкети та сплати консульського збору.

Скільки коштує оформлення закордонного паспорта?

Оформлення закордонного паспорта особам до 16 років - 40 дол.США.

Оформлення закордонного паспорта від 16 років - 130 дол.США.

На який термін оформлюється закордонний паспорт?

Особам до 16 років паспорт оформлюється на 4 роки.

Особам від 16 років паспорт оформлюється на 10 років.

Чи можна в Посольстві вчинити будь-які дії з внутрішнім паспортом громадянина України (оформити внутрішній паспорт громадянина України, вклеїти фото до внутрішнього паспорта громадянина України по досягненню 25-ти та 45-ти річного віку, оформити паспорт громадянина України у формі ID-картки)?

НІ. Питання оформлення внутрішнього паспорта громадянина України відносяться до компетенції Державної міграційної служби України (0038 044 237 50 70). Детальніше дивись тут.

Скільки в Україні триває обмін (оформлення нового) закордонного біометричного паспорта?

Зазначене питання відноситься до компетенції Державної міграційної служби України (0038 044 237 50 70). Детальніше дивись тут.

Які документи потрібно для оформлення в Україні паспорта громадянина України (т.зв. внутрішнього паспорта) та/або паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Питання оформлення в Україні паспортних документів громадянина України належить до компетенції Державної міграційної служби України.

(0038 044 237 50 70).

Детальніше дивись тут.

Чи вилучається старий закордонний паспорт на час оформлення нового?

На час виготовлення нового паспорта попередній паспорт не вилучається.

При отриманні нового паспорта попередній паспорт вилучається, анулюється та знищується у встановленому законом порядку.

За заявою особи її анульований паспорт для виїзду за кордон може не вилучатися, якщо в ньому проставлені одна чи декілька дійсних віз.

СПИСОК ГОТОВИХ ДО ВИДАЧІ ПАСПОРТІВ

ВІЗОВІ ПИТАННЯ

Список документів на візу

Чи потрібна громадянам України віза для відвідання Лівану? Якщо так, то де і яким чином ї отримати?

Між Україною та Ліваном діє візовий режим поїздок. У залежності від типу візи оформлення здійснюється посольством Лівану в Україні, Головним управлінням загальної безпеки Лівану, в пункту пропуску через державний кордон Лівану:

-   транзитна віза (аналог української візи типу «В»)

оформлюється в пункті пропуску через державний кордон по прибуттю – на 24 або 48 годин. Мито за оформлення візи з громадян України не стягується;

-   короткострокова віза (аналог української візи «С»)

одноразова – оформлюється в пункті пропуску через державний кордон по прибуттю – на 1 місяць, у вигляді відмітки про перетин кордону та напису «one month», як правило, для туристичної або приватної поїздки. Реальний термін перебування має не перевищувати 2 місяці. Мито за видачу візи з громадян України не стягується.

одно-, дво- або багаторазова – оформлюється  в посольстві Ліванської Республіки в Україні – на 3 або 6 місяців. Консульский збір стягується відповідно до встановлених тарифів;

-   віза з метою працевлаштування (аналог української візи типу «Д»)

оформлюється в пункті пропуску через державний кордон по прибуттю, але за попереднім рішенням Головного управління загальної безпеки Лівану. 

 

При в’їзді до Лівану в пункті пропуску заповнюється відповідна картка (англійською або французькою мовою), в якій серед іншого необхідно вказати адресу перебування в Лівані та контактні дані запрошуючої сторони (якщо туристична поїздка – назву та адресу готелю, в якому заброньований номер).

При короткостроковій поїздці необхідно мати при собі зворотній квиток та кошти, що покриватимуть перебування в Лівані (вартість номеру у стандартному готелі становить 80-100 доларів США на добу). 

Зверніть увагу, що за встановленими правилами та практикою особи, які раніше працювали в Лівані за контрактами масажистів, манекенниць або артистів, можуть в’їхати до країни лише за візою такого ж типу. Строк дії цього обмеження не встановлений. Виключення робиться лише для осіб, які уклали шлюб з громадянами Лівану та на клопотання останніх отримали завчасно відповідний дозвіл в Головному управлінні загальної безпеки Лівану. 

Більш детальну інформацію можливо отримати на веб-сторінці Головного управління загальної безпеки Лівану за посиланням http://www.general-security.gov.lb/Entry_visa.aspx


Моя мати, брат, сестра хоче приїхати до мене в гості в Ліван. Чи потрібно їм брати із собою якісь додаткові документи?

Рекомендуємо Вашим рідним брати із собою оригінал свідоцтва про народження. Цей документ буде необхідний у разі бажання Вашими близькими продовжити термін перебування у Лівані.

Я проживаю в Лівані та хочу зробити запрошення нашому другу родини. Він має бажання поїхати з нами у гості до України. Чи можу я це зробити, приїхавши з ним до Посольства?


Так.

Для оформлення запрошення до Посольства необхідно подати:

- оригінал + копія закордонного паспорта запрошуючої особи;

- оригінал + копія закордонного паспорта запрошеної особи;

Також необхідно знати ПОВНУ адресу проживання запрошеної особи в Лівані.

Увага!

Подача документів на оформлення запрошення здійснюється в понеділок або середу з 09.00 до 10.00.

Згідно з тарифами консульського збору вартість запрошення коштує 20 дол.США.

Запрошення оформлюється у день подачі документів та сплати консульського збору. 

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ДОКУМЕНТІВ

Які документи можуть бути легалізовані Посольством України в Лівані?

1. Документи, оформлені в Україні та мають штамп (печатку) легалізації Міністерства закордонних справ України.

2. Документи, оформлені в Лівані та мають штам (печатку) легалізації Міністерства закордонних справ Лівану. Такі документи також мають бути перекладені українською мовою у присяжного перекладача.

Для легалізації документів до Посольства необхідно подати:

- оригінал документа, який має бути легалізований

- оригінал + копію паспорта громадянина України для виїзду за кордон (для іноземців оригінал + копія гавійї або дійсного закордонного паспорта).

УВАГА!!!

Подача документів для легалізації здійснюється в понеділок або середу з 09.00 до 11.00.

Документи подаються ОСОБИСТО тією особою, на чиє імя видані такі документи або іншою особою за наявності довіреності.

НОТАРІАЛЬНІ ДІЇ

Чи потрібен дозвіл батька на виїзд дитини (особи до 16 років), якщо дитина перетинає державний кордон тільки у супроводі матері?

Дозвіл батька на виїзд дитини не потрібен якщо він є іноземцем, про що свідчить відповідний запис у свідоцтві про народження дитини: «батько – громадянин Лівану, мати – громадянка України».

Однак, у свідоцтвах про народження ліванського зразка, відомості про громадянство батьків відсутнє. У зв’язку з цим, рекомендуємо телефонувати до Державної прикордонної служби України 0038-044-527-63-63 (офіційний сайт http://dpsu.gov.ua/ua/).

При розмові з працівником Державної прикордонної служби України необхідно вказати, що відомості про громадянство батьків дитини у її свідоцтві про народження відсутні.

У разі підтвердження працівником Державної прикордонної служби України про необхідність оформлення такого дозволу, батько дитини подає до Посольства:

- паспорт + копія;

- копія закордонного паспорта матері дитини;

- копія свідоцтва про народження дитини.

Увага!

Подача документів на оформлення заяви здійснюється в понеділок або середу з 09.00 до 10.00.

Згідно з тарифами консульського збору вартість заяви коштує 20 дол.США.

Заява оформлюється у день подачі документів та сплати консульського збору.

 Чи потрібен дозвіл батька на оформлення дитині закордонного паспорта в Україні?

Дозвіл батька на оформлення дитині закордонного паспорта  в Україні не потрібен якщо він є іноземцем, про що свідчить відповідний запис у свідоцтві про народження дитини: «батько – громадянин Лівану, мати – громадянка України».

Однак, у свідоцтвах про народження ліванського зразка, відомості про громадянство батьків відсутнє. У зв’язку з цим, рекомендуємо телефонувати до Державної міграційної служби України 0038-044-278-50-30 (офіційний сайт http://dmsu.gov.ua/).

При розмові з працівником Державної міграційної служби України необхідно вказати, що відомості про громадянство батьків дитини у її свідоцтві про народження відсутні.

У разі підтвердження працівником Державної міграційної служби України про необхідність оформлення такого дозволу, батько дитини подає до Посольства:

- паспорт + копія;

- копія закордонного паспорта матері дитини;

- копія свідоцтва про народження дитини.

Увага!

Подача документів на оформлення заяви здійснюється в понеділок або середу з 09.00 до 10.00.

Згідно з тарифами консульського збору вартість заяви коштує 20 дол.США.

Заява оформлюється у день подачі документів та сплати консульського збору.

 Які документи потрібні для оформлення у Посольстві довіреності про надання повноважень представникові для застосування в Україні?

- оригінал та копія дійсного паспорту громадянина України для виїзду за кордон;

- копію реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код);

- копію паспорта громадянина України або особи, якій Ви плануєте надати повноваження за довіреністю (всіх сторінок зі штампами та відмітками відмітками);

- копію реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) особи, якій надаються повноваження за довіреністю.

Увага!

Подача документів на оформлення довіреності здійснюється в понеділок або середу з 09.00 до 10.00.

Вартість довіреності 

Які документи потрібні для оформлення у Посольстві заяви про шлюбну правоспроможність (про те, що громадянка України у шлюбі не перебуває)?

- оригінал та копія паспорта громадянина України для виїзду за кордон (першої сторінки та сторінки з відміткою про в'їзд до Лівану);

- копія чинного ліванського документа майбутнього чоловіка.

Увага!

Подача документів на оформлення заяви здійснюється в понеділок або середу з 09.00 до 10.00.

Згідно з тарифами консульського збору вартість заяви коштує 20 дол.США.

Заява оформлюється у день подачі документів та сплати консульського збору.

Які документи потрібні для оформлення дозволу на реєстрацію (прописку) або зняття з реєстрації (виписки) в Україні членів сім'ї?

- оригінал + копія закордонного паспорта особи, яка надає такий дозвіл (громадяни Лівану можуть також подавати оригінал + копію гавійї)

- копія паспортного документа особи, якій надається такий дозвіл

У разі надання згоди на реєстрацію / зняття з реєстрації дитини (особи до 16 років) в Україні:

- копія свідоцтва про народження дитини

ВАЖЛИВО!

Особа, яка надає такий дозвіл має знати точну адресу (область, район, місто/село/селище, вулиця, № будинку, № квартири), за якою буде зареєстрована / знята з реєстрації особа, якій такий дозвіл надається.

Увага!

Подача документів на оформлення заяви здійснюється в понеділок або середу з 09.00 до 10.00.

Згідно з тарифами консульського збору вартість заяви коштує 20 дол.США.

Заява оформлюється у день подачі документів та сплати консульського збору.

Які документи потрібні громадянину України для оформлення в Посольстві запрошення на в'їзд іноземця в Україну?

- оригінал і копія закордонного паспорта громадянина України

- оригінал і копія ліванського документа громадянина України (так звані ікама/ехраж кайд/гавійя)

- копія закордонного паспорта запрошеної особи

Увага!

Подача документів на оформлення запрошення здійснюється в понеділок або середу з 09.00 до 10.00.

Згідно з тарифами консульського збору вартість запрошення коштує 20 дол.США.

Запрошення оформлюється у день подачі документів та сплати консульського збору.

ТИМЧАСОВИЙ КОНСУЛЬСЬКИЙ ОБЛІК ГРОМАДЯН УКРАЇНИ

Що таке тимчасовий консульський облік і для чого він потрібен?

1) тимчасовий консульський облік дає право громадянам України, яким виповнилось 18 років, голосувати в Посольстві на виборах Президента України та Верховної Ради України;

2) у разі загострення безпекової ситуації в Лівані, наявність тимчасового консульського обліку дає Посольству України можливість швидко і оперативно знайти Вас і Ваших дітей для можливої евакуації тощо;

3) тимчасовий консульський облік автоматизований. Як в Посольстві України, так і в Міністерстві закордонних справ України буде інформація, що Ви та Ваші діти тимчасово перебувають у Лівані і в разі "непередбачуваних" обставин зможуть тримати зв'язок з Вашими рідними і близькими на території України.

Наголошуємо, що прийняття на тимчасовий консульський облік здійснюється на добровільній основі. За прийняття на тимчасовий консульський облік консульський збір не стягується.

Прийняття на консульський облік громадян здійснюється в понеділок або середу з 09.00 до 10.00.

 Я хочу стати (оновити) тимчасовий консульський облік в Посольстві. Які документи для цього необхідно?

 ДОВІДКИ

Довідка для органів ЖЕКу про те, що я проживаю в Лівані.

Посольство такі довідки не видає.

Таку довідку Ви можете взяти у старости свого населеного пункту (мухтара).

Після цього Вам необхідно:

1) легалізувати цю довідку в Міністерстві закордонних справ Лівану

2) перекласти цю довідку українською мовою у присяжного перекладача

Потім Ви маєте звернутись до Посольства. При собі необхідно мати:

- оригінал довідки

- оригінал + 2 копії Вашого закордонного паспорта

- оригінал + 2 копії Вашого ліванського документа (так звані ікама/ехраж кайд/гавійя)

Посольство Вашу довідку легалізує та засвідчить підпис перекладача.

Згідно з тарифами консульського збору легалізація та засвідчення перекладу Посольством буде коштувати:

- нетерміново (3 робочі дні) 50 дол.США легалізація + 20 дол.США засвідчення перекладу

- терміново (в той же день) 100 дол.США легалізація + 20 дол.США засвідчення перекладу

Довідка для Головного управління загальної безпеки Лівану про місце народження.

Посольство такі довідки не видає.

В такому випадку Вам необхідно перекласти арабською мовою Ваше свідоцтво про народження та надати вказаний документ до Головного управління загальної безпеки Лівану.

 РІЗНЕ 

Чи можна в Посольстві оформити матеріальну допомогу при народженні дитини?

НІ. Питання оформлення метеріальної допомоги при народженні дитини належить до компетенції органів соціального захисту населення за місцем проживання в Україні. За отриманням більш детальної інформації Вам слід звертатися до Міністерства соціальної політики України 0038-044-289-66-89, 0038-044-226-24-45 (офіційний сайт http://www.mlsp.gov.ua/labour/control/uk/index)

 До кого в Лівані можна звернутись для кваліфікованого перекладу з арабської мови на українську та з української мови на арабську?

Кваліфіковані присяжні перекладачі з арабської мови на українську та з української мови на арабську:

Wassim A. Dalloul (місто Бейрут) - 03016446, [email protected]

Ghassan F. Haddad (місто Джуніє) - 09932390, 03591294, [email protected]

Іrina Fyodorova Mekkawi (місто Сайда) - 07725121, 03873395, [email protected]

Olena Jivotova (Бекаа) - 71866218, [email protected]

 Інформаційна брошура щодо надання інформаційно-консультативної допомоги громадянам України, які повертаються в Україну за процедурою добровільного повернення, видворення або у порядку реадмісії.

Контакти громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьмина території України

№ з/п

Область

Назва організації

Прізвище, ім’я, по батькові керівника організації

Контактна інформація

(номер телефону та email)

1

 

Вінницька

 

Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії»

 

Студілко Алла Вячеславівна

(Голова правління)

 

Роб.: 0432-26-31-82,

Моб. +38-067-135-57-61,

e-mail: [email protected]

 

 

Громадська організація «Прогресивні жінки»

 

Козлова Наталія Борисівна

(Президентка)

Роб.: 0432-60-20-20,

Моб.: +38-067-236-44-47,

e-mail: [email protected]

 

2

 

Волинська

 

Громадська організація  «Велес+»

 

 

Вальчук  Віктор  Юрійович

(Голова правління)

 

Роб.: 0332-76-76-66,

Моб.: +38-063-030-70-11,

e-mail: [email protected]

 

 

Громадська організація  «Волинські перспективи»

 

 

Пахом’юк Ніна Володимирівна

(Голова правління)

 

Роб./факс: 0332-76-76-66,

Моб.: +38-050-690-48-29,

e-mail: [email protected],

[email protected]

 

3

 

Дніпропетровська

 

Громадська організація  «Промінь Дніпро»

 

Моргун Олена Леонідівна

(Голова правління)

 

Моб.: +38-056-789-80-18,

+38-066-407-20-38,

e-mail: [email protected],

[email protected]

 

4

 

Донецька

 

Громадська організація  «Донецька обласна Ліга ділових і професійних жінок»

 

 

Горова Людмила Олександрівна

(Голова правління)

 

Моб.: +38-050-960-04-80,

+38-067-620-67-19,

e-mail: [email protected]

 

5

 

Житомирська

 

Громадська організація «Жіночий інформаційно-консультативний центр»

 

 

Бабенко Ірина Германівна

(Голова правління)

 

Роб./факс: 0412-40-07-32,

Моб.: +38-096-456-55-56,

e-mail: [email protected]

 

6

 

 

Закарпатська

 

Закарпатська громадська жіноча організація «Веста»

 

Сабадош Інна Василівна

(Голова правління)

 

Роб.: 0312-61-62-91,

Моб.: +38-050-693-95-13,

e-mail: [email protected],

[email protected]

 

7

 

Запорізька

 

Громадська правозахисна організація «Егіда-Запоріжжя»

 

Шостак Антоніна Петрівна

(Голова правління)

 

Роб./факс: 061-220-74-03,

Моб.: +38-095-245-30-88,

+38-097-435-17-64

e-mail: [email protected]

 

8

 

Івано-Франківська

 

Благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ»

 

Козакевич Наталія Дмитрівна

(Виконавчий директор)

Роб.: 0342-77-99-89,

Факс: 0342-77-86-89,

e-mail: [email protected],

[email protected]

 

9

 

Київська та м. Київ

 

Громадська організація  «Фундація «Гармонізоване суспільство»

 

 

Грищенко Наталія Степанівна

(Голова правління)

 

Роб.: 044-383-50-71,

Моб.: +38-067-962-50-30

e-mail: [email protected]

10

 

Кіровоградська

 

Громадська організація  «Обласний жіночий інформаційний центр» (ОЖЦ)

 

 

 

Гаращенко Олена Миколаївна

(Голова правління)

 

Роб/факс: 0522-22-65-79,

Моб.: +38-050-704-41-99,

e-mail: [email protected]

[email protected]

 

11

 

Луганська

 

Регіональний правозахисний соціолого-освітній центр «Жінки Донбасу»

 

Ковєшнікова Лілія Володимирівна

(Голова правління)

Моб. +38-050-900-71-70

[email protected]

[email protected]

 

12

 

Львівська

 

Громадська організація "Західноукраїнський центр "Жіночі перспективи"

 

 

Максимович Любов Володимирівна

(Голова правління)

 

Роб.тел: 0322-95-50-60,

Моб. +38-067-671-25-57,

e-mail: [email protected],

[email protected]

 

13

 

Миколаївська

 

Миколаївський фонд «Любисток»

 

 

Пархоменко Маргарита Петрівна

(Директор)

Тел./факс: 0512-37-07-77,

Моб.: +38-097-210-64-49,

+38-093-835-88-62,

+38-099-632-52-00,

e-mail: [email protected],

[email protected]

 

14

 

Одеська

 

Громадський рух «Віра, Надія, Любов»

 

Семікоп Тетяна Євгенівна

(Голова руху)

Раб./факс: 048-777-25-17,

Моб. +38-067-483-77-19,

e-mail: [email protected]

 

15

 

Полтавська

 

Благодійна організація  «Світло надії»

 

Дрозд Роман Антонович

(Заступник виконавчого директора)

 

Роб/факс: 0532-60-60-81

/ 69-42-50,

Моб: +38-094-869-42-50, +380505278755

e-mail: [email protected]

 

16

 

Рівненська

 

Громадська організація  «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка»

 

Гунько Лариса Петрівна

(Голова правління)

 

Роб./факс:  0362-46-09-67,

Моб.: + 38-096-126-52-58,

e-mail: [email protected],

[email protected]

 

17

 

Сумська

 

Громадська організація  «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини»

 

Глоба Едуард Володимирович

(Голова правління)

 

Моб.: +38-095-926-85-04,

+38-063-149-49-03,

e-mail: [email protected],

[email protected]

 

18

Тернопільська

Громадська організація «Тернопільський міський жіночий клуб «Відродження нації»

Кравець Галина Омелянівна

(Голова правління)

 

Роб.: 0352-52-39-52,

Факс: 0352-52-57-05,

Моб.: +38-067-391-48-16,

e-mail: [email protected],

[email protected]

 

19

 

Харківська

 

Громадська організація  «Шлях до життя»

 

Шарун Яна Олександрівна

(Голова правління)

 

Моб: +38-050-567-90-81,

e-mail: [email protected]

 

20

 

Херсонська

 

Громадська організація  «Херсонський обласний центр «Успішна жінка»

 

 

Литвиненко Анжела Вікторівна

(Заступник голови правління)

 

Роб/факс: 0552-42-35-66,

Моб.:  +38-099-349-36-47,

e-mail: [email protected]

 

21

 

Хмельницька

 

Благодійний фонд «Ксена»

 

Устинова Оксана Анатоліївна

(Голова Фонду)

Моб.: +38-067-223-41-85,

+38-066-826-70-17,

e-mail: [email protected]

 

22

 

Черкаська

 

Черкаська благодійна організація людей, які живуть з ВІЛ «Від серця до серця»

 

Несват Наталія Андріївна

(Голова правління)

 

Тел./Факс: 0472-71-22-54,

Моб.: +38-093-525-93-58,

e-mail: [email protected]

[email protected]

 

23

 

Чернівецька

 

Громадська організація    «Сучасник плюс»

 

Мручковська Ельвіра Миколаївна

(Голова правління)

 

Роб.: 0372-58-55-96,

Моб.: +38-050-736-87-18,

e-mail: [email protected]

24

 

Чернігівська

 

Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

 

Тарасов Віктор Володимирович

(Виконавчий директор)

 

Роб./факс: 0462-61-25-32,

Моб.: +38-063-140-63-47,

e-mail: [email protected],

 [email protected]

 

 

Контактні дані працівників обласних державних адміністрацій, відповідальних за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми

 

Область

Відповідальний структурний підрозділ

Відповідальна особа                           (ПІБ, посада)

Поштова адреса, номер телефону,      e-mail

1

Вінницька

Департамент соціальної та молодіжної політики

Никодим Любов Павлівна, головний спеціаліст відділу сім’ї, гендерної політики та протидії торгівлі людьми управління праці та сімейної політики

21036, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7,

 тел. (0432) 66 09 19,

[email protected];

 

Відділ сім’ї, гендерної політики  та протидії торгівлі людьми

тел. (0432) 61 16 80,

[email protected]

 

2

Волинська

Департамент соціального захисту населення

Гобод Оксана Михайлівна,         директор департаменту

 

43000, м. Луцьк, Київський майдан, 9

тел. (0332) 778 109, 778 127

[email protected]

 

3

Дніпропетровська

Департамент соціального захисту населення

Рахманов Владислав Рустамович, завідувач сектору у справах сімейної та гендерної політики управління забезпечення соціальних гарантій

49026 м. Дніпро, 

вул. Набережна Перемоги, буд.26,

тел. (056) 713 62 09,

[email protected]

[email protected]

 

4

Донецька

Управління у справах сім'ї та молоді

Костенко Наталія Іванівна,     начальник відділу у справах сім'ї, молоді та ґендерної рівності

84313 м. Краматорськ,

вул. Богдана Хмельницького, 6

тел. (063) 333 08 77, (050) 326 15 32

[email protected]

 

5

Житомирська

Управління сім’ї, молоді та спорту

Гуменна Людмила Миколаївна, головний спеціаліст відділу молодіжної та  сімейної політики                                     

м. Житомир, вул. М.Бердичівська, 25,

тел. (0412) 47 44 93

[email protected]

6

Закарпатська

Департамент соціального захисту населення

Савчин Василь Петрович,          головний спеціаліст відділу з питань сім’ї, оздоровлення дітей та запобігання сімейного неблагополуччя

88002, м. Ужгород, Тургенєва, 8

тел. (0312) 3 23 62

[email protected]

 

7

Запорізька

Департамент соціального захисту населення

Дроздова Ольга Миколлаївна, начальник відділу оздоровлення, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми

69063, м. Запоріжжя, пр. Соборний,48

тел. (061) 764 42 65

[email protected] 

 

8

Івано-Франківська

Департамент соціальної політики

Савчук Надія Василівна, головний спеціаліст відділу сім’ї та програм соціального розвитку управління соціального захисту населення

76018,  м. Івано-Франківськ,                   вул. Л. Курбаса, 2

тел. (0342) 53 15 78, 50 30 81

[email protected], [email protected]

 

9

Київська

Служба у справах дітей та сім'ї

Чечель Дар’я Володимирівна, головний спеціаліст відділу у справах сім'ї

01196 м. Київ, пл. Лесі Українки,1

тел. (044) 286 77 37

[email protected]

 

10

Кіровоградська

Департамент соціального захисту населення

Пустовойт Марина Едуардівна,    начальник відділу сім’ї та оздоровлення дітей

25006, м. Кропивницький, вул.. В.Чорновола,38,

тел. (0522) 22 35 64;

[email protected]

 

11

Луганська

Департамент соціального захисту населення

Шевченко Ігор Анатолійович, заступник начальника управління – начальник відділу оплати праці та соціально-трудових відносин управління праці та зайнятості населення

93400, м. Сєвєродонецьк,

  проспект Гвардійський, 30/1,

тел. (0645) 2 303 77

[email protected]  (управління)

[email protected] (департамент)

 

12

Львівська

Департамент соціального захисту населення

Горун Наталія Валеріївна, головний спеціаліст відділу сімейної політики управління з питань праці та сімейної політики

79046, м.Львів, вул.Митрополита Андрея, 10,

тел. (032) 255 47 96,

[email protected]

13

Миколаївська

Департамент соціального захисту населення

Дмитрієва Зоя Гарольдівна, начальник відділу по роботі з сім'єю управління соціальних гарантій і компенсацій, загальнообов’язкового державного страхування

54001 м.Миколаїв, вул.Фалеївська,14

тел.(0512) 37 21 32

[email protected]

 

14

Одеська

Департамент соціальної та сімейної політики

Колтунова Олена Валеріівна,         головний спеціаліст відділу сімейної політики

65107, м. Одеса, вул. Канатна, 83,    

 тел. 067 98 525 82

[email protected]

 

15

Полтавська

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту

Калапіщак Людмила Адамівна,  головний спеціаліст відділу сім’ї та молоді

36000, м. Полтава, вул. Зигіна, 1

тел. (0532) 56 92 66

[email protected]

 

16

Рівненська

Департамент соціального захисту населення

Очеретнюк Олена Анатоліївна,   головний спеціаліст відділу з питань оплати праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального обслуговування населення

33028, м. Рівне, вул. Словацького, 1

тел. (0362) 26 08 68

[email protected]

17

Сумська

Департамент соціального захисту населення

 

Есаулко Любов Михайлівна,           головний спеціаліст сектору сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми

40000, , м. Суми, пров. 9 Травня, 2,

тел. (0542) 60 02 08

[email protected]

 

18

Тернопільська

Відділ сім’ї та молоді

Шуль Оксана Мирославівна,       головний спеціаліст відділу сім’ї та молоді

46021, м. Тернопіль,

вул. Грушевського, 8

тел. (0352) 52 25 70

[email protected]

[email protected]

 

19

Харківська

Департамент соціального захисту населення

 

 

Тимошенко Поліна Борисівна, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та по роботі з громадськістю  управління організаційно-аналітичного забезпечення

 

Адреса Департаменту

61022, Держпром, 3 під., 7 поверх

ф.(057) 705 26 72

[email protected]

 

Адреса управління

м. Харків, пл. Свободи, 5

Держпром, 3 під., 6 поверх, каб. 202     т/ф (057) 705 26 42

[email protected]

 

20

Херсонська

Департамент соціального захисту населення

Погорілий Ігор Іванович, начальник відділу сім’ї, гендерної політики та оздоровлення дітей управління державних допомог, житлових субсидій, сім’ї та праці Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації

73010,  м. Херсон, вул. Потьомкінська, 13 а,

тел. (0552) 49 60 80                            

[email protected]

[email protected][email protected]

 

21

Хмельницька

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації

Остапішина Лілія Борисівна,          головний спеціаліст відділу державної допомоги та реалізації сімейної політики

29000, м. Хмельницький,

Вул.. Володимирська, 109

т./ф.(0382) 65 76 36

т./ф.(0382) 75 20 89

[email protected]

 

22

Черкаська

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту

Удовиченко Лариса Олександрівна, головний спеціаліст відділу фізичної культури, спорту, молоді, оздоровлення та сімейної політики

18000, м. Черкаси,

вул. Пастерівська, 102.,

тел. (0472) 63 85 59,

[email protected],

[email protected]

 

23

Чернівецька

Департамент соціального захисту населення

Артенюк Світлана Анатоліївна, головний спеціаліст відділу соціально-трудових відносин та сімейної політики

58018, м. Чернівці,

вул. Головна, 245

тел. (0372) 51 54 37

[email protected]

24

Чернігівська

Департамент сім’ї, молоді та спорту

Коваленко Дарина Олегівна,        провідний спеціаліст відділу з питань сім’ї та гендерної політики

14000, м. Чернігів,

пр. Миру, 14,

тел. (0462) 67 45 14

[email protected]

 

25

м. Київ

Служба у справах дітей та сім'ї (Київської міської державної адміністрації)

Леоновець Ярослава Миколаївна, головний спеціаліст сектору сімейної політики  

01004, м. Київ, вул. Дегтярівська,3а 

тел. (044) 483 45 55

[email protected]

 

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux