Посольство України в Ліванській Республіці

, Київ 14:39

11 квітня 2018р. у Києві розпочався українсько-ліванський бізнес-форум

11 квітня, 18:51

11 квітня 2018р. у Києві розпочався українсько-ліванський бізнес-форум за участю офіційних та ділових кіл двох країн. У відкритті заходу взяли участь Посол України в Лівані І.Осташ, Посол Ліванської Республіки в Україні А.Дахер, начальник Управління економічного співробітництва МЗС України О.Данилейко, Президент ТПП України Д.Чижиков, глава ліванської делегації - віце-президент ТПП Бейруту та Гірського Лівану Н.Фахед та президент Лівансько-Української ділової Ради С.Тавіле.
Під час бізнес-форуму відбулось обговорення перспектив та пріоритетних напрямків українсько-ліванського торговельно-економічного співробітництва та двосторонні B2B зустрічі між бізнесменами двох країн. Основними темами, за якими велись ділові переговори були наступні сектори співпраці: агропромисловий комплекс, мале та середнє підприємництво, інфраструктура тощо.
В рамках бізнес-форуму було підписано меморандуми про взаєморозуміння між ТПП м.Київ і ТПП Бейруту та Гірського Лівану та між Одеською ТПП і ТПП Тріполі та Північного Лівану.
На форумі була представлена ліванська продукція - вино та оливкова олія